Technik Utrzymania Ruchu

Jesteśmy Service Technical - agencja pracy, która szybko realizuje swoje cele i poszerza horyzonty. Należymy do bardzo prężnie rozwijającej się grupy kapitałowej B8 Group. Na swoim pokładzie posiadamy bardzo doświadczony zespół. Jesteś energiczny, posiadasz dużą motywację i chciałbyś wziąć udział w naszej rekrutacji? Zapraszamy!

Lokalizacja: Szymanów, Baniocha, Piaseczyński, Mazowieckie
Wymagania:

- Dwa lata doświadczenia na podobnym stanowisku
- Wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie o kierunku mechanik lub pokrewnym
- Uprawnienia SEP1, 2, 3 grupy
- Znajomość parku technicznego i zasad realizowania procesów produkcyjnych
- Znajomość zagadnień z zakresu pneumatyki, mechaniki, elektroniki, automatyki
- Umiejętność korzystania z dokumentacji technicznej: schematy pneumatyczne, elektryczne katalogi części, rysunki techniczne
- Praktyczna i teoretyczna umiejętność korzystania z narzędzi warsztatowych
- Prawo jazdy kat B - jest niezbędne
- Znajomość obsługi pakietu MS Office

Mile widziane:
Dodatkowy atut uprawnienia UDT (wózki widłowe)

Obowiązki:

- Przeglądy prewencyjne maszyn i urządzeń
- Usuwanie awarii i usterek
- Wykonywanie drobnych modernizacji
- Dbałość o utrzymanie odpowiedniego stanu części zamiennych
- Współpraca z serwisami zewnętrznymi
- Dokumentowanie swojej pracy w systemie komputerowym
- Analityczne zdolności diagnozowania przyczyn usterek

Co oferujemy?

-Wynagrodzenie zasadnicze 7 000 - 8 000 zł brutto + premia
-Dodatek za dyżury
-Zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy
-3 zmianowy 6-14, 14-22, 22-6 weekendy i święta obstawiane dyżurami
-4 brygadowy 12/24 w ruchu ciągłym

Jesteś zainteresowany/a prześlij zgłoszenie poprzez formularz

Agencja zatrudnienia - nr wpisu 26915

Kontakt

Rekruter: Alina
Numer telefonu: +48 533 591 777