O nas

Service Technical to firma specjalizująca się w kompleksowej rekrutacji pracowników dla przedsiębiorstw w Polsce.

Service Technical

 

Service Technical to agencja pracy, która ma zasięg ogólnopolski i międzynarodowy. Dzięki temu, że działamy na tak ogromnym obszarze, jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby naszych klientów w dziedzinie outsourcingu pracowników na naprawdę wysokim poziomie. Dzięki Service Technical oszczędzisz swój czas i nie będziesz musiał martwić się formalnościami, którymi to my się zajmiemy.

Dlaczego warto nas wybrać?
Jesteśmy firmą, która może pochwalić się ogromną wiedzą i doświadczeniem. Z powodzeniem realizujemy projekty dla wielu firm, które są usatysfakcjonowane i zadowolone z osiągniętych rezultatów. Dodatkowo, to co nas wyróżnia to między innymi:

  • elastyczność – bez problemu dostosujemy się do Twoich oczekiwań. Zapewnimy Tobie odpowiednią liczbę potrzebnych pracowników o wymaganych kwalifikacjach i na bieżąco będziemy reagować na Twoje potrzeby, które w czasie będą ulegać zmianie.
  • kompleksowość – decydując się na firmę Service Technical, decydujesz się na pełną obsługę operacyjną, czyli legalizację pobytu, możliwe szkolenia, niezbędne badania profilaktyczne, tłumaczenia dokumentów itp.
  • skuteczność – jesteśmy skuteczni w tym co robimy. Nie jesteśmy uzależnieni od zewnętrznych dostawców i w szybkim czasie legalizujemy pracę osób z zagranicy.
  • wykwalifikowana kadra – zespół naszych specjalistów to kadra, która składa się z ekspertów mogących pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w zakresie realizacji projektów HR.
  • oszczędność czasu – korzystając z usług firmy Service Technical, gwarantujemy minimum formalności związanych z zatrudnieniem personelu. Wystarczy podpisać z nami umowę – a my zajmiemy się resztą.
  • wsparcie koordynatora – w Service Technical, na każdym etapie współpracy można liczyć na pomoc ze strony naszych doświadczonych ekspertów.

Rynek pracy jest przez nas nieustannie monitorowany – podobnie jak wskaźniki dotyczące naszych pracowników, a także zadowolenie klientów. Dobrze wiemy, że każdy z naszych klientów ma zupełnie inne potrzeby, dlatego dla nas liczy się przede wszystkim indywidualne podejście i ułożenie indywidualnego planu działania w oparciu o sprawdzone praktyki.
Potrzeby każdego z nas ulegają zmianie w czasie, dlatego w sposób dynamiczny reagujemy na zmieniające się warunki i zapotrzebowanie.

Oferta szyta na miarę

Sztywne cenniki? Nie u nas. Zawsze przygotowujemy indywidualne oferty.

Jesteśmy odpowiedzialni

Dbamy o prywatność pracowników i pracodawców. Działamy rzetelnie.

Działamy kompleksowo

Bierzemy cały proces zatrudnienia na siebie. Ty rozwijasz swoją firmę.

Znamy się na pracy

W Service Technical wierzymy w siłę badań, które stawiamy naprawdę wysoko. Dobrze znamy potrzeby firm w Polsce, dlatego jesteśmy w stanie analizować oczekiwania pracowników i odpowiednio zestawiać te perspektywy ze sobą. Zespół doświadczonych i zaangażowanych specjalistów jest sekretem naszej skuteczności.  Jesteśmy tutaj właśnie dla Ciebie!