Mł. specjalista / specjalistka ds. kadrowo-administracyjnych

Jesteśmy Service Technical - agencja pracy, która szybko realizuje swoje cele i poszerza horyzonty. Należymy do bardzo prężnie rozwijającej się grupy kapitałowej B8 Group. Na swoim pokładzie posiadamy bardzo doświadczony zespół. Jesteś energiczny, posiadasz dużą motywację i chciałbyś wziąć udział w naszej rekrutacji? Zapraszamy!

Lokalizacja: Wrocław, Dolnośląskie
Wymagania:

-znajomości pakietu MS Office
-komunikatywności oraz dokładności w wykonywaniu powierzonych zadań
-chęci rozwoju

Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku (praca biurowa, administracyjna, kadrowa)

Obowiązki:

-ścisła współpraca z Działem Rekrutacji i Kadr w zakresie zatrudnień
-koordynowanie działań między Działem Rekrutacji a zewnętrznym Działem Kadr i Płac
-kooperacja z Działem Legalizacji (zatrudnianie obcokrajowców)
-dbanie o prawidłowy obieg dokumentów
-współpraca z pozostałymi działami firmy w zakresie zajmowanego stanowiska

Co oferujemy?

-stabilne zatrudnienie, na podstawie umowy o pracę lub umowy zlecenie (do wyboru)
-możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
-pakiet benefitów: karta multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie zdrowotne
-solidny onboarding
-dogodną lokalizację biura

Jesteś zainteresowany/a prześlij zgłoszenie poprzez formularz, skontaktuj się telefonicznie pod numerem chętnie opowiemy Ci o szczegółach oferty 🙂

Agencja zatrudnienia - nr wpisu 26915

Kontakt

Rekruter: Katarzyna
Numer telefonu: +48570318000