Specjalista e-commerce

Jesteśmy Service Technical - agencja pracy, która szybko realizuje swoje cele i poszerza horyzonty. Należymy do bardzo prężnie rozwijającej się grupy kapitałowej B8 Group. Na swoim pokładzie posiadamy bardzo doświadczony zespół. Jesteś energiczny, posiadasz dużą motywację i chciałbyś wziąć udział w naszej rekrutacji? Zapraszamy!

Lokalizacja: Stalowa Wola, Podkarpackie
Wymagania:

-doświadczenia na podobnym stanowisku
-znajomości obsługi CMS WordPress
-podstawy HTML, CSS, PHP
-znajomości tematów związanych z pozycjonowaniem stron internetowych na średnim poziomie
-podstawowej wiedzy na temat content marketingu i e-mail marketingu
-znajomości obsługi narzędzi: Google Analytics 4, Google Search Console, SE Ranking, Semstrom
-analitycznego myślenia
-kreatywności i samodzielności

Obowiązki:

-bieżąca obsługa stron www i sklepu internetowego (m.in. pomoc klientom, zgłaszanie błędów i naprawa ich, aktualizacje, wprowadzanie nowych produktów)
-pomoc w pozycjonowaniu firmowych stron www
-tworzenie i aktualizacja treści na firmowych stronach www
-tworzenie kampanii email marketingowych
-tworzenie i optymalizacja kampanii reklamowych w google

Co oferujemy?

-stabilne zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio
-wynagrodzenia adekwatne do umiejętności i doświadczenia
-możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
-benefity: wczasy pod gruszą, paczki świąteczne, zniżki na produkty firmy
-pracę od pn. do pt., 8-16
-solidny onboarding
-spotkania integracyjne

Jesteś zainteresowany/a prześlij zgłoszenie poprzez formularz, skontaktuj się telefonicznie pod numerem chętnie opowiemy Ci o szczegółach oferty 🙂

Agencja zatrudnienia - nr wpisu 26915

Kontakt

Rekruter: Katarzyna
Numer telefonu: +48 570 318 000