Operator Maszyn

Jesteśmy Service Technical - agencja pracy, która szybko realizuje swoje cele i poszerza horyzonty. Należymy do bardzo prężnie rozwijającej się grupy kapitałowej B8 Group. Na swoim pokładzie posiadamy bardzo doświadczony zespół. Jesteś energiczny, posiadasz dużą motywację i chciałbyś wziąć udział w naszej rekrutacji? Zapraszamy!

Lokalizacja: Wrocław, Dolnośląskie
Wymagania:

-minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku
-wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse/ prawo/ekonomia)
-bardzo dobra znajomość pakietu MF Office z naciskiem na Excel
-doskonałe umiejętności organizacyjne, samodzielność i zarzadzania czasem
-umiejętność ustania priorytetów i wielozadaniowość
-znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Obowiązki:

-obsługa płatności w tym przygotowanie paczek przelewów, dyspozycji płatności do bankowości elektronicznej
-bieżąca weryfikacja stanu zobowiązań i należności spółki
-monitoring należności klientów i kontaktowanie się w sprawie zaległości płatniczych
-współpraca z instytucjami finansowymi (faktoring/leasing/bank)
-wstępne przygotowanie i opiniowanie umów w szczególności umów handlowych, pism pełnomocnictw oraz innych dokumentów związanych z działalnością spółki
-bieżąca współpraca z kancelarią prawną
przygotowanie raportów i rozliczeń na potrzeby wewnętrzne spółki i Zarządu

Co oferujemy?

-Wynagrodzenie 6000 - 8000 zł brutto
-Umowę o pracę lub B2B – Ty wybierasz!
-Karta multisport, Prywatna opieka medyczna, Ubezpieczenie zdrowotne
-Chętnie dzielimy się wiedzą, a szkolenia oferowane przez firmę podnoszą nasze kompetencje – wewnętrze i zewnętrzne
-Niezbędne narzędzia do pracy (telefon, laptop etc.)
-Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00
-Spotkania i wyjazdy integracyjne

Jesteś zainteresowany/a prześlij zgłoszenie poprzez formularz

Agencja zatrudnienia - nr wpisu 26915

Kontakt

Rekruter: Alina
Numer telefonu: +48 533 591 777