Ślusarz-mechanik utrzymania ruchu

Jesteśmy Service Technical - agencja pracy, która szybko realizuje swoje cele i poszerza horyzonty. Należymy do bardzo prężnie rozwijającej się grupy kapitałowej B8 Group. Na swoim pokładzie posiadamy bardzo doświadczony zespół. Jesteś energiczny, posiadasz dużą motywację i chciałbyś wziąć udział w naszej rekrutacji? Zapraszamy!

Lokalizacja: Pruszków, Pruszkowski, Mazowieckie
Wymagania:

-Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne w zawodzie mechanik lub pokrewnych;
-Doświadczenie w diagnostyce przyczyn awarii, naprawa maszyn i urządzeń przemysłowych oraz obsłudze obrabiarek konwencjonalnych.

Mile widziane uprawnienia i kursy związane z tym stanowiskiem.

Obowiązki:

-Wykonywanie bieżących napraw parku maszynowego i usuwanie awarii;
-Wykonywanie przeglądów okresowych oraz prac remontowo-konserwacyjnych;
-Modernizacja maszyn pod kątem zwiększania produktywności i niezawodności.

Co oferujemy?

-Umowę o pracę bezpośrednio z klientem;
-Wynagrodzenie od 7560 brutto miesięcznie;
-Możliwość rozwoju zawodowego;
-Pracę w systemie jednozmianowym 6:00-14:00;
-Darmowy dojazd na trasie Pruszków-Brwinów-Grodzisk Mazowiecki-Żyrardów.

Jesteś zainteresowany/a prześlij zgłoszenie poprzez formularz

Agencja zatrudnienia - nr wpisu 26915

Kontakt

Rekruter: Alina
Numer telefonu: +48 533 591 777