Przedstawiciel Handlowy

Jesteśmy Service Technical - agencja pracy, która szybko realizuje swoje cele i poszerza horyzonty. Należymy do bardzo prężnie rozwijającej się grupy kapitałowej B8 Group. Na swoim pokładzie posiadamy bardzo doświadczony zespół. Jesteś energiczny, posiadasz dużą motywację i chciałbyś wziąć udział w naszej rekrutacji? Zapraszamy!

Lokalizacja: Nowa Wieś Wrocławska, Dolnośląskie
Wymagania:

-Znajomość języka angielskiego.
-2 letnie doświadczenie w sprzedaży.
-Mile widziana jest wiedza i doświadczenie w zakresie nowych źródeł zielonej lub odnawialnej energii.
-Pasja do sportu.
-Chęć podróży i uczestniczenia w targach.

Obowiązki:

-Planowanie oraz strategia sprzedaży, w celu jej zwiększenia i optymalizacji.
-Realizacja celów.
-Komunikacja i negocjacja z klientami z bazy oraz pozyskanymi.
-Skuteczna komunikacja, utrzymywanie i wzmacnianie istniejących relacji z klientami oraz zwiększanie zadowolenia klientów, nawiązywanie długoterminowych i stabilnych relacji opartych na współpracy.
-Zbieranie informacji zwrotnych, aby podnieść poziom satysfakcji.
-Wsparcie działań marketingowych.
-Raportowanie, analizowanie i omawianie wyników sprzedaży.

Co oferujemy?

-Międzynarodowe środowisko ze wspierającymi liderami.
-Duże szansę na rozwój swojej kariery – „Ty jesteś kowalem swojego losu”.
-Możliwość bycia pierwszym testerem nowych produktów firmy.
-Udział w eventach sportowych na koszt pracodawcy.
-Możliwość skorzystania z firmowego rabaty na zakup naszych produktów.

Jesteś zainteresowany/a prześlij zgłoszenie poprzez formularz, skontaktuj się telefonicznie pod numerem chętnie opowiemy Ci o szczegółach oferty 🙂

Agencja zatrudnienia - nr wpisu 26915

Kontakt

Rekruter: Katarzyna
Numer telefonu: +48 570 318 000