Pracownik produkcji /Operator strony suchej

Jesteśmy Service Technical - agencja pracy, która szybko realizuje swoje cele i poszerza horyzonty. Należymy do bardzo prężnie rozwijającej się grupy kapitałowej B8 Group. Na swoim pokładzie posiadamy bardzo doświadczony zespół. Jesteś energiczny, posiadasz dużą motywację i chciałbyś wziąć udział w naszej rekrutacji? Zapraszamy!

Lokalizacja: Warszawa (Rembertów, Kawęczyn, ul. Chełmżyńska)
Wymagania:

-motywacji i chęci do pracy
-oferta także dla obcokrajowców

Obowiązki:

-kontrola jakości wykonywanych produktów
-praca fizyczna
-wymiana wadliwych, uszkodzonych elementów

Co oferujemy?

-pracę od pn. do pt., w systemie 2 zm.(6-14, 14-22) --> dla chętnych możliwość pracy dodatkowo w weekendy
-wynagrodzenie podstawowe 28 brutto/h + premie + dodatek funkcyjny + płatne nadgodziny
-początkowo umowę o pracę tymczasową (płatne urlopy, L4, odprowadzane składki ZUS, pełne ubezpieczenie), docelowo stałe zatrudnienie bezpośrednio
-możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji - mile widziane osoby, które będą chciały przyuczyć się na stanowiska operatorskie

Jesteś zainteresowany/a prześlij zgłoszenie poprzez formularz

Agencja zatrudnienia - nr wpisu 26915

Kontakt

Rekruter: Katarzyna
Numer telefonu: +48 570 318 000