Pracownik obsługi klienta - agent / agentka wynajmu aut

Jesteśmy Service Technical - agencja pracy, która szybko realizuje swoje cele i poszerza horyzonty. Należymy do bardzo prężnie rozwijającej się grupy kapitałowej B8 Group. Na swoim pokładzie posiadamy bardzo doświadczony zespół. Jesteś energiczny, posiadasz dużą motywację i chciałbyś wziąć udział w naszej rekrutacji? Zapraszamy!

Lokalizacja: Niemcy
Wymagania:

-posiadania prawa jazdy kat. B
-znajomości j. angielskiego lub niemieckiego (w zależności od lokalizacji)
-doświadczenia w pracy z klientem

mile widziana podstawowa wiedza techniczna

Obowiązki:

-kompleksowa obsługa klienta w zakresie wynajmu samochodów
realizowanie celów sprzedażowych
-sprzedaż produktów dodatkowych oferowanych przez firmę
-przygotowanie samochodów do wynajmu (mycie zewnątrz i wewnątrz, kontrola stanu technicznego, sprawdzenie wyposażenia itp.)
-transfer samochodów pomiędzy oddziałami
-transport samochodów na myjnię oraz stację paliw
-wydanie i odbiór samochodów
-transport pojazdów do/z serwisów
-bieżące dbanie o prawidłowy stan techniczny i wizualny samochodów
-utrzymanie wysokich standardów pracy, zgodnie z wartościami etycznymi i procedurami obowiązującymi w firmie

Co oferujemy?

-stabilne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę, bezpośrednio
-wynagrodzenie: podstawa 2 500 euro + premia za wyniki 800 - 1 000 euro
-możliwość rozwoju

Jesteś zainteresowany/a prześlij zgłoszenie poprzez formularz, skontaktuj się telefonicznie pod numerem chętnie opowiemy Ci o szczegółach oferty 🙂

Jeśli chcesz sprawdzić dojazd do miejsca pracy - napisz do nas, wyślemy w wygodnej dla Ciebie formie!

Agencja zatrudnienia - nr wpisu 26915

Kontakt

Rekruter: Katarzyna
Numer telefonu: +48 570 318 000