Operator Maszyny Odlewniczej

Jesteśmy Service Technical - agencja pracy, która szybko realizuje swoje cele i poszerza horyzonty. Należymy do bardzo prężnie rozwijającej się grupy kapitałowej B8 Group. Na swoim pokładzie posiadamy bardzo doświadczony zespół. Jesteś energiczny, posiadasz dużą motywację i chciałbyś wziąć udział w naszej rekrutacji? Zapraszamy!

Lokalizacja: Stalowa Wola, Podkarpackie
Wymagania:

- min. 1 rok doświadczenia w obszarze produkcji;
- gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym.

Obowiązki:

- obsługa maszyn;
- weryfikacja jakości wytworzonych produktów;
- dbanie o czystość na stanowisku.

Co oferujemy?

- Wynagrodzenie: 5400 - 6850 brutto;

- solidne szkolenie, które wprowadzi Cię w Twoje obowiązki

- zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy

- fundusz socjalny: wczasy pod gruszą oraz dodatek świąteczny

Jesteś zainteresowany/a prześlij zgłoszenie poprzez formularz

Agencja zatrudnienia - nr wpisu 26915

Kontakt

Rekruter: Alina
Numer telefonu: +48 533 591 777