Operator Maszyn

Jesteśmy Service Technical - agencja pracy, która szybko realizuje swoje cele i poszerza horyzonty. Należymy do bardzo prężnie rozwijającej się grupy kapitałowej B8 Group. Na swoim pokładzie posiadamy bardzo doświadczony zespół. Jesteś energiczny, posiadasz dużą motywację i chciałbyś wziąć udział w naszej rekrutacji? Zapraszamy!

Lokalizacja: Nysa, Nyski, Opolskie
Wymagania:

-Znajomość środowiska pracy
-Dyspozycyjność do pracy na 3 zmiany

Mile widziane
Obsługa maszyn CNC.

Obowiązki:

-Nadzorowanie, ustawianie i monitorowanie pracy wtryskarek
-Obsługa komputera
-Przygotowanie materiałów, maszyn i narzędzi zgodnie z planem produkcyjnym
-Obsługa centralnego systemu podawania tworzywa
-Reagowanie na nieprawidłowości w procesie produkcyjnym oraz optymalizacja parametrów produkcyjnych
-Montaż, demontaż oraz przezbrajanie form wtryskowych
-Dbanie o stan techniczny form wtryskowych (konserwacja)
-Wsparcie w realizacji celów produkcyjnych – ilościowych i jakościowych
-Prowadzenie dokumentacji procesowo-produkcyjnej
-Dbanie o porządek na stanowisku pracy

Co oferujemy?

-Stabilne zatrudnienie w firmie w oparciu o umowę o pracę
-Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia 3600 - 7500 zł brutto
-Podczas pobytu we Włoszech +16 euro diety dziennej
-Szkolenie przygotowujące do pracy we Włoszech 4-5 miesięcy, pokrywamy koszty pobytu (mieszkanie, przejazd itd.)
-Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego poprzez uczestnictwo w szkoleniach
-Pracę w przyjaznym zespole
-Niezbędne narzędzia do pracy

Jesteś zainteresowany/a prześlij zgłoszenie poprzez formularz

Agencja zatrudnienia - nr wpisu 26915

Kontakt

Rekruter: Alina
Numer telefonu: +48 533 591 777