Koordynator zmiany

Jesteśmy Service Technical - agencja pracy, która szybko realizuje swoje cele i poszerza horyzonty. Należymy do bardzo prężnie rozwijającej się grupy kapitałowej B8 Group. Na swoim pokładzie posiadamy bardzo doświadczony zespół. Jesteś energiczny, posiadasz dużą motywację i chciałbyś wziąć udział w naszej rekrutacji? Zapraszamy!

Lokalizacja: Łubna, 05-532 Baniocha
Wymagania:

-doświadczenie na stanowisku brygadzisty na magazynie lub podobnym stanowisku
-doświadczenie w zarządzaniu procesami magazynowymi
-umiejętności pracy pod presja czasu i dynamicznym środowisku
-znajomości Outlook oraz podstawowych funkcjonalności Excel

Obowiązki:

-koordynowanie procesem kompletacji posiłków lub sortowania paczek
-nadzór nad procedurami wymaganymi przez audyty zewnętrzne i wewnętrzne
-odpowiedzialność za terminowe zarządzanie procesami
-szkolenie, zarządzanie i kontrola pracy podległego zespołu

Co oferujemy?

-wynagrodzenie 5500 zł brutto miesięcznie dla osoby z niewielkim doświadczeniem lub 6500 zł brutto miesięcznie dla osoby z doświadczeniem, po okresie próbnym (3 miesiące) premia miesięczna brutto 800 zł
-umowa o pracę
-zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy
-praca w systemie 2-zmianowym (7:00 - 19:00 oraz 19:00 - 7:00) lub 3-zmianowym (6-14, 12-20, 18-2)
-prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, zniżki na produkty i usługi firmy
-posiłki pracownicze
-odzież dostosowana do warunków pracy
-możliwość skorzystania ze zorganizowanego transportu do pracy i z pracy (Warszawa (Metro Ursynów 01) - Piaseczno-Szymanów-Łubna)

Jesteś zainteresowany/a prześlij zgłoszenie poprzez formularz

Agencja zatrudnienia - nr wpisu 26915

Kontakt

Rekruter: Irena
Numer telefonu: +48 790 861 777