Kierownik Magazynu

Jesteśmy Service Technical - agencja pracy, która szybko realizuje swoje cele i poszerza horyzonty. Należymy do bardzo prężnie rozwijającej się grupy kapitałowej B8 Group. Na swoim pokładzie posiadamy bardzo doświadczony zespół. Jesteś energiczny, posiadasz dużą motywację i chciałbyś wziąć udział w naszej rekrutacji? Zapraszamy!

Lokalizacja: Wrocław, Dolnośląskie
Wymagania:

- Doświadczenie w zarządzaniu magazynem przemysłowym
- Sumienność, dokładność i zaangażowanie w wykonywaną pracę
- Obsługa MS Office, w tym EXCEL na wysokim poziomie
- Uprawnienia UDT na suwnice oraz wózki widłowe

Obowiązki:

- Zarządzanie gospodarką magazynową
- Koordynacja pracy zespołu
- Dbanie o przebieg dokumentacji oraz współpraca z innymi działami
- Obsługa suwnic i wózków widłowych
- Kontrolowanie stanów magazynowych, tworzenie raportów i analiz

Co oferujemy?

- Umowa o pracę
- Wynagrodzenie 6000 - 10 000 zł brutto
- Praca w systemie 1 zmianowym
- Solidny onboarding
- Karta multisport, Prywatna opieka medyczna oraz Ubezpieczenie na życie

Jesteś zainteresowany/a prześlij zgłoszenie poprzez formularz

Agencja zatrudnienia - nr wpisu 26915

Kontakt

Rekruter: Alina
Numer telefonu: +48 533 591 777