Kierownik Kontroli Jakości

Jesteśmy Service Technical - agencja pracy, która szybko realizuje swoje cele i poszerza horyzonty. Należymy do bardzo prężnie rozwijającej się grupy kapitałowej B8 Group. Na swoim pokładzie posiadamy bardzo doświadczony zespół. Jesteś energiczny, posiadasz dużą motywację i chciałbyś wziąć udział w naszej rekrutacji? Zapraszamy!

Lokalizacja: Wrocław, Dolnośląskie
Wymagania:

- doświadczenie na takim, lub podobnym stanowisku w obszarze kontroli jakości (kontroler, mistrz)
-posiadanie uprawnień branżowych, kursów, certyfikatów, np. Certyfikat technik lub inżynier --spawalnictwa, kursy kontroli spoin VT1, VT2, PT1, PT2, UT1, UT2, MT1, MT2, uprawnienia do -badań nieniszczących spoin
-wykształcenie inżynieryjne, preferowane: mechanika, budowa maszyn
-znajomość programu SolidWokrs

Obowiązki:

-organizowanie procesu kontroli jakości
-zarządzanie zespołem
-opracowywanie standardów

Co oferujemy?

-stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
-rynkowe wynagrodzenie, uzależnione od doświadczenia i kwalifikacji
-pracę w systemie I zmianowym, od pon. do pt.
-pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie)
-możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji w prężnie rozwijającej się organizacji

Jesteś zainteresowany/a prześlij zgłoszenie poprzez formularz

Agencja zatrudnienia - nr wpisu 26915

Kontakt

Rekruter: Alina
Numer telefonu: +48 533 591 777