Inżynier Budowy

Jesteśmy Service Technical - agencja pracy, która szybko realizuje swoje cele i poszerza horyzonty. Należymy do bardzo prężnie rozwijającej się grupy kapitałowej B8 Group. Na swoim pokładzie posiadamy bardzo doświadczony zespół. Jesteś energiczny, posiadasz dużą motywację i chciałbyś wziąć udział w naszej rekrutacji? Zapraszamy!

Lokalizacja: Wrocław, Dolnośląskie
Wymagania:

· Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na tym stanowisku
· Wykształcenie wyższe na kierunku budownictwo
· Uprawnienia budowlane
· Wysokorozwinięte zdolności komunikacyjne
· Znajomość zagadnień w zakresie montażu konstrukcji stalowych i instalacji tryskaczowych
· Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Obowiązki:

· Nadzór nad pracami budowlanymi polegającymi na montażu instalacji tryskaczowej oraz montażu konstrukcji stalowej
· Nadzorowanie prac firm podwykonawczych
· Nadzór nad pracami podległych pracowników
· Dbałość o zachowanie standardów BHP
· Bezpośrednia komunikacja z Klientem
· Reprezentowanie firmy na naradach budowy

Co oferujemy?

· 6500-8000 zł netto/etat
· Praca w systemie poniedziałek - sobota (Możliwa praca w niedziele)
· Umowa o pracę, umowa zlecenie, B2B
· Wsparcie w procesie rekrutacji

Jesteś zainteresowany/a prześlij zgłoszenie poprzez formularz

Agencja zatrudnienia - nr wpisu 26915

Kontakt

Rekruter: Alina
Numer telefonu: +48 533 591 777