Główny Spawalnik

Jesteśmy Service Technical - agencja pracy, która szybko realizuje swoje cele i poszerza horyzonty. Należymy do bardzo prężnie rozwijającej się grupy kapitałowej B8 Group. Na swoim pokładzie posiadamy bardzo doświadczony zespół. Jesteś energiczny, posiadasz dużą motywację i chciałbyś wziąć udział w naszej rekrutacji? Zapraszamy!

Lokalizacja: Wrocław, Dolnośląskie
Wymagania:

-Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku spawalnika
-Doświadczenie w organizacji pracy zespołu
-Sumienność, dokładność i zaangażowanie w wykonywaną pracę
-Uprawnienia/certyfikaty IWE
-Język angielski pozwalający na swobodną komunikację

Obowiązki:

-Wprowadzanie optymalnych pod względem technicznym oraz ekonomicznym metod i procesów spawalniczych
-Bieżąca analiza stanu technologii oraz technik spawalniczych wraz z oceną ich prawidłowości.
-Nadzór nad realizacją procesów spawalniczych w produkcji
-Analiza dokumentacji konstrukcyjnej pod względem technologiczności spawalniczej, zgodności dokumentacji konstrukcyjnej i technologicznej z obowiązującymi normami spawalniczymi
-Szkolenie pracowników w zakresie spawalnictwa
-Udział w modernizacji i rozwoju zakładu w zakresie związanym ze spawalnictwem.
-Prowadzenie nadzoru nad prawidłowym stosowaniem materiałów dodatkowych oraz nad wykorzystaniem maszyn i urządzeń do spawania
-Weryfikacja działań korygujących.
-Określenie dopuszczalnej zmiany połączeń i wskazanie właściwej technologii. W razie stwierdzenia potrzeby dokonanie uzgodnień z działem projektowym

Co oferujemy?

-Umowa o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
-Wynagrodzenie 8000 - 12 000 zł brutto
-Praca w systemie 1 zmianowym 6:00-14:00
-Karta multisport, Prywatna opieka medyczna oraz Ubezpieczenie na życie

Jesteś zainteresowany/a prześlij zgłoszenie poprzez formularz

Agencja zatrudnienia - nr wpisu 26915

Kontakt

Rekruter: Katarzyna
Numer telefonu: +48 570 318 000