Spawacz MIG/MAG, Wrocław, Polska | B8 Group

Witamy! Jesteśmy B8 Group naszym priorytetem jest kompleksowe podejście z ukierunkowaniem na potrzeby każdego z naszych Klientów. Dlatego zapraszamy do aplikowania na stanowisko: Spawacz MIG/MAG

Lokalizacja: Wrocław, Polska
Wymagania

– Dobra znajomość rysunku technicznego;
– Doświadczenie w spawaniu metodą MIG/MAG 135, 136, 138;
– Posiadanie aktualnych uprawnień spawalniczych.

Mile widziane uprawnienia na suwnice i podesty ruchome.

Obowiązki

– Spawanie, szlifowanie spoin, poprawki spoin;
– Prace na podstawie rysunku technicznego.

Co oferujemy?

– Umowę o zlecenie;
– Wynagrodzenie 40,50 zł brutto/h;
– Możliwość pracy na nadgodzinach;
– Pracę w systemie 2 zmianowym 6:00 -18:00, 18:00 – 6:00.

Jesteś zainteresowany? Aplikuj!
W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. O ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133 poz.883).

Kontakt

Rekruter: Alina S.
Numer telefonu:
+48 533 591 777