Operator maszyn CNC, różne lokalizacje, Niemcy

Witamy! Jesteśmy B8 Group, naszym priorytetem jest kompleksowe podejście z ukierunkowaniem na potrzeby każdego z naszych Klientów. Dlatego zapraszamy do aplikowania na stanowisko: Operator maszyn CNC

Lokalizacja: różne lokalizacje, Niemcy
Wymagania

· Prawo jazdy i samochód
· Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
· Doświadczenie w pracy na stanowisku operatora CNC (frezarki, tokarki, prasy krawędziowe)
· Znajomość rysunku technicznego
· Obsługa urządzeń pomiarowych
· Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

Obowiązki

· Obsługa maszyn CNC
· Usuwanie drobnych awarii
· Zmiana narzędzi
· Ciągła kontrola jakości
· Wprowadzanie korekt
· Dbanie o porządek na stanowisku pracy

Co oferujemy?

· BRAK KONTA CZASU PRACY
· Pracę w systemie zmianowym
· 2000 – 2400 euro/etat netto po opłaceniu zakwaterowania (1. Klasa podatkowa, na wynagrodzenie składa się stawka godzinowa i dieta)
· Zakwaterowanie w 1-osobowym pokoju z dostępem do Wi-Fi
· Płatny urlop
· Okres zatrudnienia wlicza się do stażu pracy potrzebnego do nabycia uprawnień emerytalnych
· Wsparcie koordynatora
· Wsparcie w procesie rekrutacji

Jesteś zainteresowany? Aplikuj!
W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. O ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133 poz.883).