Operator maszyn CNC, Antwerpia, Belgia

Witamy! Jesteśmy B8 Group, naszym priorytetem jest kompleksowe podejście z ukierunkowaniem na potrzeby każdego z naszych Klientów. Dlatego zapraszamy do aplikowania na stanowisko: Operator maszyn CNC.

Lokalizacja: Antwerpia, Belgia
Wymagania

· Prawo jazdy i samochód (mile widziane)
· komunikatywna znajomość języka angielskiego
· doświadczenie na stanowisku operatora maszyn CNC – Fanuc, Heidenhain, Siemens lub Mazatrol (warunek konieczny)
· znajomość rysunku technicznego

Obowiązki

· Obsługa tokarki/ frezarki CNC
· Kontrola jakości detali
· Zmiana narzędzi
· wprowadzanie korekt
· uzupełnianie materiału
· Dbanie o porządek na stanowisku pracy

Co oferujemy?

· Pracę w systemie 2-zmianowym
· Bezpośrednie zatrudnienie w Belgijskiej firmie
· 16 – 18 euro/h brutto (stawka uzależniona od doświadczenia i umiejętności)
· Zakwaterowanie w jednoosobowym pokoju (pierwszy miesiąc opłacony przez pracodawcę, 2. i 3. miesiąc – koszt 700euro)
*Pracodawca pomaga w znalezieniu zakwaterowania
· Wsparcie polskiego koordynatora
· Bonusy: m.in. dieta 40euro/dzień (przez 1. miesiąc), dodatek za pracę w systemie zmianowym, voucher na posiłki

Jesteś zainteresowany? Aplikuj!
W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. O ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133 poz.883).