Inżynier projektu, Grójec, Polska

Witamy! Jesteśmy B8 Group, naszym priorytetem jest kompleksowe podejście z ukierunkowaniem na potrzeby każdego z naszych Klientów. Dlatego zapraszamy do aplikowania na stanowisko: Inżynier projektu

Lokalizacja: Grójec, Polska
Wymagania

· Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na tym stanowisku
· Wykształcenie wyższe na kierunku budownictwo
· Uprawnienia budowlane
· Wysokorozwinięte zdolności komunikacyjne
· Znajomość zagadnień w zakresie montażu konstrukcji stalowych i instalacji tryskaczowych
· Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Obowiązki

· Nadzór nad pracami budowlanymi polegającymi na montażu instalacji tryskaczowej oraz montażu konstrukcji stalowej
· Nadzorowanie prac firm podwykonawczych
· Nadzór nad pracami podległych pracowników
· Dbałość o zachowanie standardów BHP
· Bezpośrednia komunikacja z Klientem
· Reprezentowanie firmy na naradach budowy

Co oferujemy?

· 6500-8000 zł netto/etat
· Praca w systemie poniedziałek – sobota (Możliwa praca w niedziele)
· Umowa o pracę, umowa zlecenie, B2B
· Wsparcie w procesie rekrutacji

Jesteś zainteresowany? Aplikuj!
W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. O ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133 poz.883).