Brygadzista elektromonterów, Oława, Polska

Witamy! Jesteśmy B8 Group, naszym priorytetem jest kompleksowe podejście z ukierunkowaniem na potrzeby każdego z naszych Klientów. Dlatego zapraszamy do aplikowania na stanowisko: Brygadzista elektromonterów

Lokalizacja: Oława, Polska
Wymagania

· Doświadczenie w pracy z instrukcjami oraz rysunkiem technicznym
· Doświadczenie minimum 1 rok przy relokacjach maszyn, naprawach lub serwisie maszyn
· Prawo jazdy kat.B
· Praca w delegacji w Polsce i zagranicą
· Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
· Bardzo dobra znajomość języka polskiego i ukraińskiego lub rosyjskiego

*Mile widziane – uprawnienia UDT i doświadczenie w pracy przy utrzymaniu ruchu

Obowiązki

· Zarządzanie pracą zespołu
· Relokacje maszyn , linii produkcyjnych
· Demontaż , montaż maszyn i urządzeń
· Modernizacje maszyn
· Montaż konstrukcji oraz elementów stalowych
· Montaż , demontaż przyłączy technologicznych

Co oferujemy?

· 32 zł netto/h
· Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
· Możliwość nadgodzin
· Zakwaterowanie ze strony firmy
· Atrakcyjne warunki pracy, możliwość rozwoju
· Pakiet benefitów (Karta Multisport, LuxMed)
· Dojazd do pracy samochodem firmowym
· Atrakcyjne i stałe wynagrodzenie + premię za nadgodziny i pracę w weekendy

Jesteś zainteresowany? Aplikuj!
W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. O ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133 poz.883).