Specjalista / Specjalistka ds. Rekrutacji, Wrocław, Polska

Jesteśmy B8 Recruitment Sp. z o.o. – agencja pracy, która szybko realizuje swoje cele i poszerza horyzonty. Należymy do bardzo prężnie rozwijającej się grupy kapitałowej B8 Group. Na swoim pokładzie posiadamy bardzo doświadczony zespół. Jeśli masz doświadczenie w rekrutacji, znasz j. polski, j. ukraiński lub j. rosyjski – koniecznie zgłoś się do nas!

Lokalizacja: Wrocław, Polska
Wymagania

– doświadczenie w rekrutacji (mile widziane w agencji pracy)
– umiejętność rekrutacji narzędziami tradycyjnymi i nowoczesnymi
– znajomość j. polskiego, ukraińskiego lub rosyjskiego – rekrutacje Polaków i obcokrajowców
– orientacja na cel i zaangażowanie
– proaktywność
– umiejętność pracy w dynamicznym środowisku i pod presją czasu
– umiejętność zarządzania swoim czasem pracy i ustalania priorytetów

Obowiązki

– prowadzenie projektów rekrutacyjnych End to End, w Polsce i zagranicą
– aktywne pozyskiwanie Kandydatów metodami tradycyjnymi i nowoczesnymi
– przygotowanie, tworzenie i publikacja ogłoszeń rekrutacyjnych
– prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych Online/Telefoniczne/Stacjonarnie
– doradztwo – jesteś partnerem oraz wspierasz swoich kandydatów podczas procesu rekrutacyjnego
– udział w tworzeniu strategii rekrutacyjnej oraz poszukiwaniu nowych źródeł dotarcia do kandydatów
– uczestnictwo w działaniach employer brandingowych
– raportowanie podjętych działań rekrutacyjnych

Co oferujemy?

– ATRAKCYJNE warunki zatrudnienia – wraz z Twoim doświadczeniem rośnie wynagrodzenie jakie możemy Ci zaoferować! Oraz system premiowy
– umowę o pracę lub zlecenie – do wyboru
– benefity: karta multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie zdrowotne
– pracę od pon. do. pt (8-16 lub 9-17)
– solidny onboarding
– fajny, wspierający się każdego dnia zespół. Razem możemy więcej!
– chętnie dzielimy się wiedzą, a szkolenia oferowane przez firmę podnoszą nasze kompetencje – wewnętrze i zewnętrzne
– unikalne możliwości budowania marki osobistej w mediach i w branży (gwarancja rozbudowania sieci kontaktów)
– niezbędne narzędzia do pracy (telefon, laptop- również do użytku prywatnego i wszystko co Ci będzie potrzebne)
– możliwość awansu w strukturach firmy