Pakowanie leków/pracownik konfekcji/pakowacz, Karczew, Polska

Witamy! Jesteśmy B8 Group, naszym priorytetem jest kompleksowe podejście z ukierunkowaniem na potrzeby każdego z naszych Klientów. Dlatego zapraszamy do aplikowania na stanowisko: Pakowanie leków/pracownik konfekcji/pakowacz

Lokalizacja: Karczew, Polska
Wymagania

-Mile widziane doświadczenie na produkcji ale nie wymagane

-Umiejętność pisania i czytania po polsku (To jest produkcja leków, wszystko jest mierzone, liczone i raportowane, pracownicy muszą na koniec dnia wypełnić takie proste druki)

-Wymagana jest książeczka Sanepidowska,

-Higiena osobista

Obowiązki

-Praca przy produkcji leków na linii konfekcyjnej (linia, która służy do rozlewania substancji, z których produkujemy produkty poprawiające zdrowie oraz produkcji opakowań)

-Pakowanie, kompletacja towaru, obsługa maszyn (proste czynności)

Co oferujemy?

-Pracę od poniedziałku do piątku

-Zatrudnienie w agencji pracy

-Stawka 22,80 zł brutto/godzinę

-Praca na 1 zmianie od 7:00 do 15:00

Jesteś zainteresowany? Aplikuj!
W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. O ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133 poz.883).