Pracownik utrzymania zieleni, Wrocław, Polska

Witamy! Jesteśmy B8 Group, naszym priorytetem jest kompleksowe podejście z ukierunkowaniem na potrzeby każdego z naszych Klientów. Dlatego zapraszamy do aplikowania na stanowisko: Pracownik utrzymania zieleni

Lokalizacja: Wrocław/Mirków
Wymagania

· Gotowość do pracy na zewnątrz

Obowiązki

· Sadzenie, przesadzanie zieleni
· Odchwaszczanie rabat
· Prace porządkowe
· Grabienie liści .

Co oferujemy?

· Pracę od poniedziałku do piątku po 8 godzin wyłącznie na 1 zmianie (bez nocnych zmian)
· Wynagrodzenie 22,8 zł brutto/godzinę
· Umowę zlecenie
· Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji
· Praca na terenie Wrocławia
· Wsparcie koordynatora podczas pobytu i pracy
· Wypłata wynagrodzeń na konto nie później 10 dnia każdego miesiąca
· Środki bezpieczeństwa, rękawiczki (odzież robocza może być luźna i wygodna dla Ciebie, bez obowiązku butów z metalowym noskiem).

Jesteś zainteresowany? Aplikuj!
W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. O ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133 poz.883).