Operator produkcji, Stryków, Polska

Witamy! Jesteśmy B8 Group, naszym priorytetem jest kompleksowe podejście z ukierunkowaniem na potrzeby każdego z naszych Klientów. Dlatego zapraszamy do aplikowania na stanowisko: Operator Produkcji

Lokalizacja: Stryków, Polska
Wymagania

• Doświadczonej (produkcja, pakowanie i podobne stanowiska)
• Sumiennej, dokładnej i precyzyjnej
• Komunikatywnej, która potrafi współpracować (atmosfera w pracy jest ważna!)
• Gotowej do pracy w systemie 3 zmianowym

Obowiązki

• Obsługa maszyn, robotów i automatów
• Weryfikacja stanu maszyny oraz dbanie o jej sprawne działanie
• Zapewnienie ciągłości pracy, transport materiałów produkcyjnych
• Współpraca z działem Utrzymania Ruchu

Co oferujemy?

• Premia miesięczna do 350 zł brutto
• Umowa o pracę
• System szkoleń pozwalający dobrze poznać pracę i zdobyć nowe umiejętności
• Kantynę obiadową, a w niej obiad dwudaniowy za 9 zł!
• Darmowy transport autobusem pracowniczym
• Nagrody pracownicze
• Integracje firmowe
• Prywatną opiekę medyczną Enel-med
• Bonusy finansowe w okresach świąt oraz wyprawki dla dzieci
• Możliwość nauki języków (Angielski, Niemiecki, Hiszpański)
• Darmowy parking
• Doceniamy osoby, które dają z siebie wszystko!

Jesteś zainteresowany? Aplikuj!
W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. O ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133 poz.883).