Operator maszyn CNC, Oostkamp, Belgia

Witamy! Jesteśmy B8 Group, naszym priorytetem jest kompleksowe podejście z ukierunkowaniem na potrzeby każdego z naszych Klientów. Dlatego zapraszamy do aplikowania na stanowisko: Operator maszyn CNC

Lokalizacja: Oostkamp, Belgia
Wymagania

· Prawo jazdy i samochód
· komunikatywna znajomość języka angielskiego
· doświadczenie w pracy na stanowisku operatora CNC (frezarki, tokarki)
· Znajomość rysunku technicznego
· Obsługa urządzeń pomiarowych
· Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

Mile widziane: doświadczenie w branży metalowej

Obowiązki

· Obsługa maszyn CNC – frezarki i tokarki
· Usuwanie drobnych awarii
· Zmiana narzędzi
· Ciągła kontrola jakości
· Wprowadzanie korekt
· Dbanie o porządek na stanowisku pracy

Co oferujemy?

· Pracę w systemie 3-zmianowym
· 4-dniowy tydzień pracy (36-40h)
· Możliwość długoterminowego zatrudnienia i rozwoju w firmie
· 16 – 19 euro/h brutto (stawka uzależniona od doświadczenia i umiejętności)
· Zakwaterowanie (55euro/tydzień)
· Zwrot kosztu dojazdu (max. 125 euro)
· Wsparcie polskiego koordynatora
· Możliwość przejścia na bezpośrednie zatrudnienie
· Bonusy: m.in. dodatek wakacyjny, premia roczna, vouchery na posiłki, dodatek kilometrowy

Jesteś zainteresowany? Aplikuj!
W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. O ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133 poz.883).