Mechanik, Barlinek, Polska

Witamy! Jesteśmy B8 Group, naszym priorytetem jest kompleksowe podejście z ukierunkowaniem na potrzeby każdego z naszych Klientów. Dlatego zapraszamy do aplikowania na stanowisko: Mechanik

Lokalizacja: Barlinek, Polska
Wymagania

• Potrafi czytać rysunek techniczny
• Sprawnie konserwuje, naprawia i remontuje maszyny oraz oprzyrządowania zgodnie z zaleceniami
• Diagnozuje i usuwa awarię w zakresie mechaniki
• Wypełnia dokumentację przeprowadzonych napraw na maszynach

*Mile widziane: doświadczenie w dziale utrzymania ruchu, uprawnienia SEP do 1 kV, uprawnienia spawalnicze MAG/TIG (Nie posiadasz ich, to nie problem. Mamy możliwość, aby Ci je zapewnić!).

Obowiązki

• Wykonywanie konserwacji, napraw bieżących i remontów maszyn oraz oprzyrządowania zgodnie z harmonogramem,
• Wykonywanie prac mechanicznych w zakresie remontowanych maszyn,
• Prowadzenie dokumentacji interwencji na maszynach,
• Diagnozowanie i usuwanie awarii w zakresie mechaniki,
• Zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne dla remontowanych maszyn.

Co oferujemy?

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bez pośredników
• Stawkę 24-26 zł/h w zależności od doświadczenia (Miesięcznie 5 000 – 5 500 brutto)
• System premiowy +10 % do wynagrodzenia
• Pracę w nowoczesnym, zmodernizowanym zakładzie pracy
• Ubezpieczenie grupowe, wraz z opcją ubezpieczenia bliskich oraz możliwość skorzystania z Kasy Zapomogowo- Pożyczkowej
• Stałe podnoszenie kwalifikacji – kursy i szkolenia finansowane przez pracodawcę

Jesteś zainteresowany? Aplikuj!
W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. O ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133 poz.883).