Mechanik samochodów ciężarowych, Houthalen, Belgia

Witamy! Jesteśmy B8 Group, naszym priorytetem jest kompleksowe podejście z ukierunkowaniem na potrzeby każdego z naszych Klientów. Dlatego zapraszamy do aplikowania na stanowisko: Mechanik samochodów ciężarowych/Belgia/Atrakcyjne wynagrodzenie

Lokalizacja: Houthalen, Belgia
Wymagania

• Podstawowa wiedza na temat czytania i rozumienia schematów elektrycznych.

• Gruntowna znajomość mechaniki samochodowej / mechaniki samochodów ciężarowych.

• Język angielski: komunikatywny – dobry.

• Minimum kilkuletnie doświadczenie jako mechanik samochodowy

Obowiązki

• diagnostyka, pod nadzorem kierownika warsztatu.

• Prace naprawcze i konserwacyjne na samochodach ciężarowych.

• Odczyt ciężarówek z komputerami odpowiedniego producenta.

• Rejestrowanie wszystkich wykonanych prac i materiałów.

• Utrzymanie porządku w miejscu pracy

Co oferujemy?

• Wynagrodzenie: od 17 do 20 EUR brutto w zależności od doświadczenia – wynagrodzenie dostosowane do doświadczenia i wiedzy.

• Kupony na posiłki

• 2 zmiany: 8-16h, 10-18h

• Zapewnione zakwaterowanie

• Możliwość powrotu do domu co 5 tygodni na 1 tydzień!

• Pakiet dodatkowych benefitów!

Jesteś zainteresowany? Aplikuj!
W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. O ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133 poz.883).

Kontakt

Rekruter: Dzmitry

d.shkut@servicetechnical.pl

Numer telefonu:
+48 533 591 777