Logistyk produkcji, Wrocław, Polska

Witamy! Jesteśmy B8 Group, naszym priorytetem jest kompleksowe podejście z ukierunkowaniem na potrzeby każdego z naszych Klientów. Dlatego zapraszamy do aplikowania na stanowisko: Logistyk produkcji

Lokalizacja: Wrocław ul. Jerzmanowska 11
Wymagania

· Wymagane doświadczenie jako logistyk na produkcji min. 1 rok ( preferowane doświadczenie przy produkcji stali);
· Komunikatywna znajomość j. angielskiego, mile widziany rosyjski oraz ukraiński;
· Wykształcenie wyższe (logistyka).

Obowiązki

· Kontrola planów załadunku – tworzenie planów w kontekście potrzeb klienta;
· Zapewnienie wysyłek do klientów, organizacja transportu – kontakt z firmami transportowymi, planowanie godzinowe, przygotowywanie dokumentacji;
· Weryfikacja faktur transportowych;
· Zarządzanie i kontrola magazynu;
· Rejestracja odpadów, proponowanie usprawnień i optymalizacji procesów logistycznych;
· Współpraca z działem produkcji w zakresie realizacji potrzeb klienta, planowania procesu;
· Definiowanie kart opakowań, kontrola zapasów.
· Przeprowadzanie audytów produktu, warstwowych

Co oferujemy?

· Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie;
· Praca na 2 zmiany 06-14; 14-22;
· Wynagrodzenie 7500zł brutto;
· Premie, nadgodziny.

Jesteś zainteresowany? Aplikuj!
W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. O ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133 poz.883).