Kontroler jakości, Wrocław, Polska

Witamy! Jesteśmy B8 Group, naszym priorytetem jest kompleksowe podejście z ukierunkowaniem na potrzeby każdego z naszych Klientów. Dlatego zapraszamy do aplikowania na stanowisko: Kontroler jakości

Lokalizacja: Wrocław
Wymagania

· Doświadczenie jako kontroler jakości na produkcji min. 1 rok ( preferowane doświadczenie przy produkcji stali )
· Znajomość rysunku technicznego
· Umiejętność obsługi komputera (MS OFFICE)
· Wykształcenie minimum średnie techniczne
· Miłe wiedziane znajomość języku rosyjskiego oraz angielskiego

Obowiązki

· Przeprowadzanie audytów procesów produkcyjnych
· Nadzorowanie przeglądów kontrolnych
· Analiza błędów oraz nadzór nad procesami
· Przeprowadzanie szkoleń pracowników
· Tworzenie dokumentacji jakościowej
· Wstrzymywanie i analizę części niezgodnych
· Kontrola części wzorcowych
· Sporządzanie raportów pomiarowych
· Przeprowadzanie audytów produktu, warstwowych

Co oferujemy?

· Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
· Wynagrodzenie: 6500 zł brutto + premii i dodatki za nadgodziny
· Praca w 2 zmiany
· Możliwość nadgodzin
· Pakiet benefitów (Karta Multisport, LuxMed)

Jesteś zainteresowany? Aplikuj!
W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. O ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133 poz.883).