Kierownik Projektu, Wrocław, Polska

Witamy!
Jesteśmy B8 Group, naszym priorytetem jest kompleksowe podejście z ukierunkowaniem na potrzeby każdego z naszych Klientów. Dlatego zapraszamy do aplikowania na stanowisko: Kierownik Projektu
Lokalizacja: Wrocław
Firma: B8 Group Sp.z o. o.

Lokalizacja: Wrocław ul. Zelwerowicza 18A
Wymagania

– Wykształcenie wyższe techniczne
– Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
– Zorientowanie na klienta, samodzielność
– Dobra znajomość programów CAD 2D/3D
– Microsoft Office (Word, Excel)
– Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
– Znajomość drugiego języka będzie dodatkowym atutem
– Wiedza z zakresu elementów elektrycznych, kalkulacji i projektowania lekkich konstrukcji oraz z zakresu obowiązujących wymagań
– Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne
– Umiejętność planowania i organizacji pracy
– Analityczne myślenie

Obowiązki

– Profesjonalne zarządzanie i koordynacja zespołów technicznych w ramach realizowanych projektów (RELOKACJI MASZYN I LINII PRODUKCYJNYCH lub PRAC BUDOWLANYCH lub PRODUKCJI I MONTAŻU KONSTRUKCJI STALOWYCH)
– Odpowiedzialność za planowanie i budżetowanie projektów, jak również za koordynację przydziału i nadzór nad zasobami wewnętrznymi i zewnętrznymi
– Koordynacja spotkań dotyczących realizowanych projektów oraz ustalenie specyfikacji z klientami
– Sporządzanie dokumentacji
– Raportowanie postępów
– Osoba do kontaktu we wszystkich kwestiach technicznych podczas realizacji projektu

Co oferujemy?

– Wynagrodzenie 8 000 – 12 000 zł brutto
– Możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne)
– Ubezpieczenie medyczne, karta multisport, ubezpieczenie grupowe
– Wraz z Twoim doświadczeniem rośnie Twoje wynagrodzenie jakie możemy Ci zaoferować!
– Umowę o pracę/B2B – Ty wybierasz!
– Samochód służbowy (Również do celów prywatnych)
– Karta multisport, Prywatna opieka medyczna, Ubezpieczenie zdrowotne
– Biuro w centrum miasta Wrocław (Okolice Jana Pawła II/Plac Orląt Lwowskich)
– Zgrany, wspierający zespół, który jest ukierunkowany na realizację celu. Razem możemy więcej!
– Chętnie dzielimy się wiedzą, a szkolenia oferowane przez firmę podnoszą nasze kompetencje – wewnętrze i zewnętrzne
– Niezbędne narzędzia do pracy (telefon, laptop i wszystko co Ci będzie potrzebne)
– Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00, dodatkowo płatne weekendy
– Spotkania i wyjazdy integracyjne
– System premiowy
– Unikalne możliwości budowania marki osobistej w mediach i w branży (gwarancja rozbudowania sieci kontaktów)

Jesteś zainteresowany? Aplikuj!
W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. O ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133 poz.883).