Elektromechanik, Oława, Polska

Witamy! Jesteśmy B8 Group, naszym priorytetem jest kompleksowe podejście z ukierunkowaniem na potrzeby każdego z naszych Klientów. Dlatego zapraszamy do aplikowania na stanowisko: Elektromechanik

Lokalizacja: Oława, Polska
Wymagania

· Doświadczenie w pracy na stanowisku Elektromechanika

· Ważne uprawnienia SEP

· Uprawnienia UDT wózki widłowe

· Umiejętność obsługi podstawowych narzędzi

· Znajomość rysunku technicznego

· Uprawnienia UDT

Mile widziane uprawnienia na Podesty nożycowe

Obowiązki

· Zapewnienie ciągłości ruchu maszyn i urządzeń wykorzystywanych w procesie produkcyjnym

· Prowadzenie napraw i przeglądów prewencyjnych posiadanego parku maszynowego (prasy hydrauliczne do termoformowania, piece elektryczne, wykrawarki, zgrzewarki, klejarki, oprzyrządowanie stołów montażowych itp.)

· Wymiana narzędzi na prasach

· Obsługa urządzeń ogólnych obiektu (transformator, kotłownia gazowa, kompresory, chłodnica wody przemysłowej)

· Prowadzenie niezbędnej dokumentacji dotyczącej Utrzymania Ruchu

Co oferujemy?

· 33 – 35 zł netto/h
· Możliwość zakwaterowania
· Wsparcie w procesie rekrutacji
· Praca Pon-Pt 6-14;14-22 (2 zmiany)
· Możliwa praca co drugą sobotę

Jesteś zainteresowany? Aplikuj!
W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. O ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133 poz.883).

Kontakt

Rekruter: Dmytro

d.melamed@servicetechnical.pl

Numer telefonu:
+48 730 289 000